top of page
Image by LYCS Architecture

BAŞKANIN MESAJI

BME EYÜBOĞLU İNŞAAT LOGO-2.jpg

BME EYÜBOĞLU olarak sahip olduğumuz geçmişimiz süresince ekonomik, kültürel ve belki de en önemlisi birçok teknolojik dönüşüme tanıklık ettik.

 

Gelişen teknoloji, bununla beraber hayatımıza yeni giren kavramlar, değişen iş yapış şekilleri ve öncelikler karşısında her daim çevik ve hızlı kararlar aldık. Üretimdeki gücümüzü, değişime ayak uyduran değil değişime öncülük eden olma hedefi ve bu yönde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla pekiştirdik.

Bugün de en önemli gayretlerimiz kapsamında değişime önderlik etmek ve geleceği yakalamak yer alıyor.

Yüzlerce çalışma arkadaşımız, Türkiye ve diğer ülkelerdeki iş ortaklarımız ve yerel paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuz bizi daima vizyoner yaklaşımla hareket etme konusunda teşvik ediyor.

 

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edecek, yurt dışından küresel şirketlerin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz.

Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği ekonomik, sosyal ve teknolojik gelişimleri başarılı bir şekilde yorumlamak için stratejilerimize, risk yönetim sistemlerimize ve proje geliştirme tekniklerimize önem vermekteyiz.

 

BME EYÜBOĞLU  olarak her geçen yıl üretime odaklanarak ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı artıracağız. Planladığımız yatırımları devreye alacak, bir yandan global arenadaki varlığımızı güçlendirme yönündeki çalışmalarımızın kapsamını genişleteceğiz. Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biri olarak yaşadığımız dünyaya, ülkemize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik fayda üretme ve teknolojiyi fayda yaratma için kullanma sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

 

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekliliğini bilerek girişimci ruhumuz ile birlikte dinamizmimizi koruyacak ve daha pek çok önemli işe imza atacağız.

MEHMET BAHADIR EYÜBOĞLU

ezgif-4-f50da6e753.jpg

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

DEĞERLERİMİZ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

bottom of page