top of page
DSC02840-2.jpg

MÜHENDİSLİK & İNŞAAT

BME EYÜBOĞLU,  tasarım ve mühendislik, satın alma, kaynaklı fabrika imalatı, modülleştirme, inşaat, devreye ve işletmeye alma, işletme ve bakım, ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmetler sağlamaktadır.

Her türlü yol, otoyol, baraj, altyapı ve bunların türevleri olan projeleri güçlü makine parkıyla gerçekleştirmektedir. Bu tür projeler için gerekli olan güçlü makine parkı iş üretiminde şirketimize büyük destek vermektedir.

 

Taahhüt işlerinde ise özel projelere odaklanan BME Eyüboğlu İnşaat, Alarko Holding ortak girişimiyle hayata geçirilen ve Türkiye’nin ilk ultra süper kritik enerji santrali olma özelliği taşıyan Cenal Karabiga Termik Enerji Santrali projesinde üstyapı ve altyapı çalışmalarında hizmet vererek türü ve ölçeği ne olursa olsun her türlü projeyi başarıyla tamamlayacağını göstermiştir.

projeler-2.jpg
projeler-5.jpg
projeler-4.jpg

BME EYÜBOĞLU, gerçekleştirdiği önemli projeler ile hizmet götürdüğü işveren ve toplumlara, sürdürülebilir gelişim,

sosyo-ekonomik büyüme ve güvenli seyahat imkanı sağlar.

Sektördeki kurumsal geçmişi, teknolojik gücü, deneyimli personeli ve eşsiz bilgi birikimi ile 1967 yılından günümüze faaliyet göstermekte olan firmamız, etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen süre ve maliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği, iş planlanması gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, taahhüt edilen projeyi sahibine anahtar teslim olarak tamamlamaktadır.

Firmamız yapımını üstlendiği inşaat işlerinde teknik bilgisi, çevre ve güvenlik şartlarına uygun olarak kaliteden ödün vermeden işleri zamanında bitiren teknik kadrosu ve makine parkuru ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İhale Hazırlık Çalışmaları

İnşaat & Proje Yönetimi

Devreye Alma Hizmetleri

Tasarım, Mühendislik & İnşaat

Proje Satın Alımlarının Yapılması

Operasyon ve Bakım Hizmetleri

track.png
subst.png
highway.png
bottom of page