top of page
canakkale-dıs-son0000.jpg

GAYRİMENKUL

BME EYÜBOĞLU, gayrimenkul geliştirme alanında kaliteli ve özel projelerle bir taraftan konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, diğer taraftan yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Yeni projeleri planlarken ve geliştirirken, geleceğin yaşam tarzları, yeni imar planları, şehir planlaması ile ilgili kararları ve piyasa trendlerini de yakından izleyerek güncel bilgiler doğrultusunda projeleri gerçekleştirmektedir.

Daha önce yapılmamışı hayata geçirmeyi ve insanları yeni yaşam biçimleriyle tanıştırmayı kendine ilke edinen BME EYÜBOĞLU ; tarihi, kentsel ve doğal yapıya uyum sağlayarak, şehrin gelişen ve modernleşen yapısına katkı sağlayacak akıllı çözümler üretmektedir.

Mevcut gayrimenkullerin verimliliğini ve performansını artırırken, yenilikçi projeler için de Ar-Ge çalışmalarına hızla devam ederek gelişen teknolojiye uyum sağlayan yapıları ve yeşil alanlarıyla çevre dostu yapılar tasarlayarak gayrimenkul projelerine yeni bir bakış getirtmektedir.

BME EYÜBOĞLU, dünya çapında konuşulacak projelere imza atmayı ve Türkiye'nin sosyal, kültürel ve ekonomik cazibe merkezlerini yaratmayı hedeflemektedir.

bulvar palas 1.jpg
bulvar-4.jpg
iki-yaka-2.jpg

Fizibilite Çalışmaları

İnşaa Edilebilirlik Analizi

İmar Planı Hazırlanması

Tasarım

İnşaat & Proje Yönetimi

Risk Yönetimi

İstihdam

Satın Alma & Lojistik

Proje Teslimi

track.png
subst.png
highway.png
bottom of page