top of page
Kategori: Rüzgar

ENERJİ

Yenilenebilir enerji kaynağı “Doğanın kendi evrimi içinde bir sonraki gün aynen mevcut olabilen enerji kaynağı” olarak  tanımlanmaktadır. Yenilenebilir enerji kaynaklarının en büyük özellikleri, karbondioksit emisyonlarını azaltarak çevrenin korunmasına yardımcı olmaları, yerli kaynaklar oldukları için enerjide dışa bağımlılığın azalmasına ve istihdamın artmasına katkıda bulunmaları ve kamuoyundan yaygın ve güçlü destek almalarıdır.

 

Bir başka deyişle, yenilenebilir enerji kaynakları, ulaşılabilirlik (Accessibility), mevcudiyet (Availability), kabul edilebilirlik (Acceptability) özelliklerinin hepsini taşımaktadırlar.

Yenilenebilir enerjinin, kısa sürede diğer geleneksel enerji kaynaklarının yerini alabileceğine inanan BME ENERJİ, daha temiz, daha yaşanabilir bir dünya için yenilenebilir enerji üretimine yatırım yapmaya var gücüyle devam etmektedir.

Arazi ve çatı güneş proje sahipleri için anahtar teslim projelendirme ve EPC hizmetlerini üst düzeyde sunmaktadır. 

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bir çok güneş santralinin projelendirilmesini ve anahtar teslim kurumlarını gerçekleştirmiş ve yatırımcılarının güvenini kazanmıştır.

Yenilenebilir enerji

BME ENERJİ

Türkiye’de güneş enerjisi sektöründe yüksek kalite çözümler sunmak anlayışıyla, alanında uzmanlaşmış yönetim kadrosu ve personeli ile faaliyetine başlayan BME ENERJİ Türkiye’nin önde gelen yenilenebilir enerji ve EPC firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

track.png
subst.png
highway.png
bottom of page