top of page

KARABEY İŞ MERKEZİ

Konumu, bina altyapısı, yapı özellikleri ve prestijli mimarisiyle iş sahiplerine birçok kolaylığı sunan iş merkezi, 2023 yılı içerisinde tamamlanarak teslim edilmiştir.

KARABEY İŞ MERKEZİ

Ankara’nın ticari trafiğinin her geçen gün arttığı, Ostim Anadolu Bulvarı üzerinde, çeşitli m2’lerde 66 adet ofis ve dükkanı bünyesinde barındıran iş merkezi projesinin mühendislik ve inşaa işlerinin tamamının anahtar teslim olarak yönetilip teslim edilmiştir.

Proje kapsamında endüstriyel kalıp teknolojileri desteğiyle birlikte 40.000 m2 betonarme inşaat işi devamında yüksek standartlarda ince işler, elektrik, mekanik, çelik çatı işleri başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Konumu, efektif alan çözümleri, ulaşım kolaylığı ve altyapı sistemleriyle küçük ve büyük ölçekli tüm kullanıcılarına ayrıcalıklı bir iş hayatı sunan Karabey İş Merkezi, Anadolu Bulvarı'nda Ankara'nın Türkiye ile bağlantıları sağlayan ana yol güzergahlarının kesiştiği noktadaki konumuyla kazançlı yatırım fırsatı sağlayan bu proje BME EYÜBOĞLU İNŞAAT’ın kalite anlayışına, deneyimine ve yüksek standartlarına uygun olarak teslim edilmiştir.

PROJE BİLGİLERİ

​​

  • Toplam iş yeri adedi: 66

  • Başlangıç tarihi: 2023 

  • Bitiş tarihi: 2023

bottom of page