top of page

İSFALT CEBECİ
YOL YAPIM PROJESİ

Çevre Koruma ve Altyapı Yatırımları Projesi kapsamında, Cebeci maden ve taş ocakları bölgelerine ulaşım imkanlarını ve çevre ile koordinasyonu rehabilitee etmek adına yol yapım ve çevre altyapı işleri tamamlanmıştır.

İSFALT CEBECİ YOL YAPIM PROJESİ

İstanbul ili, Sultangazi ilçesinde bulunan Cebeci agrega ocakları sahadaki kireçtaşlarının ve kumtaşlarının rezervi, kalitesi ve üretilen katmadeğer göz önüne alınarak güvenli, çevre ile barışık ve sürdürülebilir kullanımını sağlamak amacıyla maden bölgesi ilan edilmiştir.

İstanbul’un bir çok bölgesinin ihtiyacı olan agrega, doğaltaş ve her türlü maden ihtiyacının karşılanacağı Cebeci bölgesinde tam kaplama asfalt ve onarım çalışmaları gerçekleştirdiğimiz projede, İstanbul Asfalt Fabrikaları uhdesinde, Cebeci bölgesi, Çevre Koruma ve Altyapı Yatırımları Projesi kapsamında maden ve taş ocakları bölgelerine ulaşım için yol yapım işleri tamamlanmıştır.

Projede 30.000 ton sıcak ve 60.000 ton soğuk karışımı serme sıkıştırılması, yürüme yolları ve benzeri çevre işleri, 2023 yılı mayıs ayında başlanıp ve 2023 ağustos ayında tamamlanarak anahtar teslim olarak teslim edilmiştir.

Çevre Koruma ve Altyapı Yatırımları Projesi kapsamında, Cebeci maden ve taş ocakları bölgelerine ulaşım imkanlarını ve çevre ile koordinasyonu rehabilite etmek adına yol yapım ve çevre altyapı işleri tamamlanmıştır.

PROJE BİLGİLERİ

 

  • Başlangıç Tarihi: 2023

  • Bitiş Tarihi: 2023

bottom of page