top of page

ÇANAKKALE RÜZGAR KONUTLARI

Çanakkale'nin en prestijli bölgesi olan Karacaören'de bulunan, şehrin ana arterlerine komşu konumu ile hastane, okul, avm, market ve restoranlara yakın mesafede yer alan, şehrin içinde, kalabalığın dışında konforlu bir yaşam sunan proje, BME EYÜBOĞLU İNŞAAT standartlarına uygun şekilde devam etmektedir.

ÇANAKKALE RÜZGAR KONUTLARI

Çanakkale Merkez ilçesi Karacaören Mahallesi 106 ada 1 parselde bulunan projemiz, bünyesinde 1 ana blok ( A blok ) ve 5 adet dubleks villa bulundurmaktadır.

Projede 1 adet ana giriş, 4 adet villa girişi ve güvenlik bulunan projede, A blok zemin kat + 8 kattan oluşmaktadır. Zemin kat da dahil olmak üzere her katta 4 adet 3+ 1 ve 2 adet 2 +1 ebeveyn banyolu daireler mevcuttur.

Toplamda 18 adet 2 +1 ve 36 adet 3+1 daire bulunan projemizde, kapalı otopark, 58 m² çocuk oyun alanı 100m² spor alanı (basketbol sahası) ve yürüyüş yollarını süsleyen meyve ağaçları ve geniş yapraklı ağaçlar bulunmaktadır. Projede ferah peyzaj alanları oluşturmak amacıyla 154 adet çeşitli tür ve cinste ağaç tercih edilmiş ve sosyal etkileşim alanlarının peyzajına da önem verilmiştir.

PROJE BİLGİLERİ

​​

  • Toplam daire: 54

  • Başlangıç tarihi: 2023 

  • Bitiş tarihi: Devam ediyor.

bottom of page